کلیک کنیدf
 
>> تـــــوجه <<
برای ورود به صفحات اصلی روی عکس کلیک کنیذ
 
 

درخواست فرادرماني

درخواست فرادرمانی

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

فرادرمانی، از طریق اتصال به حلقه وحدت (یکی از بی نهایت حلقه رحمانی هوشمندی الهی) صورت می گیرد. در فرادرمانی ما از روش اتصال جمعی که در آن فرد به شرط شاهد بودن از طریق یک متصل کننده به هوشمندی الهی متصل می شود بهره می بریم.

در فرادرمانی فردی که اتصال را ایجاد می کند، فرادرمانگر  و فردی که از این تسهیلات بهره مند می شود، فرادرمانگیر نام دارد. در حقیقت اتصال جمعی با هدف ایجاد وحدت صورت می پذیرد.

برای برقراری اتصال، فرادرمانگر نَظَر فرادرمانی را برای فرادرمانگیر انجام می دهد. برای اینکه مفهوم نَظَر را در اینجا بتوانیم بیان کنیم می توانیم نظر را همان گذراندن یک فکر از ذهن بیان کنیم. یعنی وقتی می گوییم نَظَر فرادرمانی منظور این است که فرادرمانگر برای فرادرمانگیر از هوشمندی الهی درخواست برقراری اتصال را می نماید و باقی کار توسط هوشمندی الهی و به صلاحدید خودش صورت می پذیرد.

برای بهره مندی از اتصال هیچ ویژگی فردی، قومی، نژادی، ملیتی، سنی و . . . اهمیتی ندارد و همه ی افراد از یک نوزاد تا یک فرد کهنسال می توانند بدون هیچ محدودیتی از آن بهره ببرند. تنها شرط لازم برای ایجاد اتصال و حصول نتیجه رعایت اصل شاهد بودن است، بدین معنی که فردی که در اتصال قرار می گیرد باید خود را از هرگونه پیش داوری، تفکر، قضاوت و مسائل این چنینی دور کرده و بدون هیچ فکری در اتصال بنشیند.

در هنگام قرار گیری در اتصال فرادرمانی ممکن است فرد چیزهایی را در وجود خودحس کند، مانند: نبض زدن، ضربان زدن، درد گرفتن، فشار در اجزای مختلف بدن، دیدن نور و یا دریافت آگاهی، که همه ی موارد بیان شده به صلاحدید هوشمندی صورت می پذیرد. بنابراین اگر فردی هیچ یک از نشانه ها ی ذکر شده را نداشت و حس نکرد این موضوع دلیل بر این نیست که ارتباط برقرار نشده است. بسیاری از افراد در اتصالات ابتدایی ممکن است حتی هیچ یک از این نشانه ها را دریافت نکنند ولی کار درمانی روی آنها در حال انجام است، به طوریکه پس از چند روز می توانند تغییرات مثبت را در خود مشاهده نمایند.

نکته قابل توجه این است که فردی که تحت درمان از این طریق می باشد باید این را بداند و بپذیرد که این روش درمانی هم همانند سایر روش های دیگر دارای بیرون ریزی هایی می باشد، البته باید به این نکته توجه داشت که بیرون ریزی ممکن است برای همه ی افراد یکسان نباشد، یعنی بعضی افراد در ابتدا دارای بیرون ریزی های شدید باشند ولی پس از مدتی از شدت آنها کاسته و از بین برود. بعضی افراد هم ممکن است درمانشان بدون هیچ بیرون ریزی انجام شود یا دارای بیرون ریزی های ضعیف باشند. ( بیرون ریزی در فرادرمانی یعنی اینکه بیماری هایی که ما در حال حاضر گرفتار آنها هستیم و یا بیماری هایی که در آینده قرار است به آنها مبتلا شویم که خودمان از آنها بی اطلاع هستیم، به اصطلاح " به رو می آید " و قرار گرفتن در اتصال به طور مداوم و به مقدار زیاد می تواند دامنه زمانی این بیرون ریزی ها را کوتاه تر و روند درمان را تسریع نماید. مثلاً اگر ما روزانه دچار سردرد می شویم ممکن است در هنگام ارتباط این سردرد ما به اوج برسد ولی پس از مدتی دیگر از سردرد خبری نخواهد بود. )

در فرادرمانی زمان بهبود را نمی توان تعیین نمود چراکه کار توسط هوشمندی الهی صورت می گیرد و هیچ یک از توان های فردی در عمل درمان هیچگونه نقشی ندارند. در حقیقت فرادرمانگر فقط نقش یک متصل کننده را دارد نه درمان کننده، البته در صورتی که اتصال توسط فرادرمانگر برقرار نشود کار درمانی هم صورت نمی پذیرد.

فرادرمانی برای درمان تمامی بیماری ها اعم از بیماری های قابل درمان و بیماری های غیر قابل درمان همانند سرطان، MS و . . . می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.

برای برقراری اتصال نیاز به زمان اتصال می باشد. زمان اتصال، زمانی است که در آن فرادرمانگیر آمادگی خود را برای برقراری ارتباط اعلام می کند و در آن ساعت مقرر در محلی آرام قرار می گیرد و به هر حالتی که احساس راحتی می کند ارتباط خود را آغاز می کند. برای فهمیدن جریان ارتباط و سایر موارد پیشنهاد می شود که افراد در ابتدای امر چشمان خود را ببندند تا ارتباط را بهتر متوجه شوند.

چنانچه مایل به گرفتن اتصال برای درمان بیماری های خود می باشید می توانید نام خانوادگی، ساعات و روزهای ارتباط خود را برای ما در فرم زیر ارسال نمایید. لازم به ذکر است وارد کردن نام خانوادگی الزامی نمی باشد. در صورت حصول نتیجه مثبت می توانید نتایج درمانی خود را در بخش نتایج درمان از طریق فرادرمانی ارسال کنید تا برای همگان قابل رؤیت باشد.

سؤالات خود را نیز در همین فرم برای ما ارسال نمایید تا در همین قسمت پاسخگوی شما باشیم.

به چند نکته زیر توجه نمایید :

1. پس از بهره برداری از هوشمندی الهی و دریافت نتیجه، سپاسگزاری از پروردگار رحمان و رحیم فراموش نشود.

2. پس از وارد نمودن اطلاعات خود در فرم زیر شما می توانید از رحمانیت عام الهی بهره مند شوید، از این رو در ساعاتی که اعلام نمودید در ارتباط قرار بگیرید.

3. اطلاعاتی که در این فرم وارد می نمایید در سایت نمایش داده نخواهد شد، فقط سؤالات نمایش داده می شوند.

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

-5
Powered by www.mahsanco.ir

نظرات   

 
+2 #28 بهرام جعفریان 1394-03-23 14:05
فرادرمانی، هرشب ساعت ۱ بامداد و بمدت یکماه
بازگو کردن
 
 
+3 #27 Fati m.z 1394-03-23 14:00
درخواست فرادرمانی از ۲۳ خرداد ، هر شب ساعت ۱۱ شب به وقت ایران و به مدت ۲ هفته .
بازگو کردن
 
 
+3 #26 Bahram Jafarian 1394-03-17 17:44
درخواست فرادرمانی هر روزو به مدت یک هفته ساعت ۸.۳۰ صبح به وقت ایران
بازگو کردن
 
 
+2 #25 مــدیــر کــل سـایت 1393-12-12 21:58
با اجازه ادمین محترم
با عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان گرامی
دوست و همراه درخواست اتصال دارند که قبلا شما همراهان برایشان اعلام نمودید و متاسفانه ایشان تشخیص بیماریشان سرطان سینه و سرطان ریه هست لطفا برای این همراه گرامی تمامی اتصالات را اعلام بفرمایید به نام خانم فاطمه غ س ...هستند
با تشکر فراوان از تمامی همراهان گرامی مجموعه بزرگ عرفان حلقه و به امید سلامتی تمام بیماران و به امید ازادی استاد عشق استاد محمد علی طاهری
انشا الله
بازگو کردن
 
 
+1 #24 مــدیــر کــل سـایت 1393-08-28 21:23
نقل کردن abas:
برای درمان افسردگی و اضطراب قبلا اعلام شده ولی شرایط به شدت بدتر شده ضمن اینکه یک سری حوادث ناخوشایند به طور متناوب تکرار میشه.2 ماه قبل ارتباط گرفتن شروع شد الان موقع ارتباط چیزی احساس نمیکنم راهنمایی کنید


به نام بی نام او
با سلام خدمت شما دوست گرامی نگران نباشید احتمالا ایشان بیرون ریزی دارند و علت بهمریختگی هم نشانه کار روی ایشان است و با اتصال گرفتن و کمی صبر انشا الله مشگل درمانی حل خواهد شد و علت متوجه نشدن علامتهای اتصال میتواند این موارد باشد
تسلیم نبودن در اتصال یا درگیری فکر در اتصال و شاهد نبودن ان شرط اول در اتصال که میتوانید در متن اسکن و شاهدی در سایت مطالعه نمایید
باز برای شما اتصال اعلام میشود
با تشکر از شما
بازگو کردن
 
 
+2 #23 abas 1393-08-25 14:47
برای درمان افسردگی و اضطراب قبلا اعلام شده ولی شرایط به شدت بدتر شده ضمن اینکه یک سری حوادث ناخوشایند به طور متناوب تکرار میشه.2 ماه قبل ارتباط گرفتن شروع شد الان موقع ارتباط چیزی احساس نمیکنم راهنمایی کنید
بازگو کردن
 
 
+3 #22 مــدیــر کــل سـایت 1393-04-28 16:10
نقل کردن hadi boomeri:
به شدت من و خانواده ام به این کمک نیاز داریم.


با سلام خدمت شما همراه گرامی طلب خیر برای شما اعلام شد
بازگو کردن
 
 
+2 #21 hadi boomeri 1393-04-26 18:58
به شدت من و خانواده ام به این کمک نیاز داریم.
بازگو کردن
 
 
+2 #20 hadi boomeri 1393-04-26 18:55
سلام. خیلی مشکلات من را فرا گرفته. من و افراد خانواده. لطفا کمک کنید.
بازگو کردن
 
 
+1 #19 مــدیــر کــل سـایت 1393-01-29 02:36
نقل کردن maryam vakili:
ساعت 10:30 هر شب 4شنبه و 5شنبه ساعت 12 درخواست فرادرمانی

نقل کردن maryam vakili:
ساعت 10:30 هر شب 4شنبه و 5شنبه ساعت 12 درخواست فرادرمانی

با سلام خدمت همراه گرامی
اعلام شد
بازگو کردن
بازگو کردن
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

Google Translator

Design BY ErfaneKeihani.tk