کلیک کنیدf
 
>> تـــــوجه <<
برای ورود به صفحات اصلی روی عکس کلیک کنیذ
 
 
امتیاز کاربران
اطلاعیه روابط عمومی موسسه عرفان حلقه در تاریخ ۱۳ بهمن ماه ۱۳۸۶
قابل توجه تمام بازدیدکنندگان سایت همراهان عرفان کیهانی(حلقه) از تمام نقاط دنیا
حلقه ارتباط ویژه
 

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

طبق نظر و اعلام استاد محمد علی طاهری، حلقه  ارتــــبـــــــاط ویژه، از ساعت ۲۲ مورخ ۱۳ بهمن ماه ۱۳۸۶، به طور ۲۴ ساعته در تمام دنیا اعلام گردید.
تمام مردم دنیا، جهت بهره گیری از درمان، رسیدن به آرامش، کاهش اضــــــطراب و نـــــــگـــــرانی و ... می توانند از این ارتباط به طور نامحدود بهره مند شوند.
لازم به توضیح است که از این ساعت به بعد، کلیه انسانها در تمام نقاط دنیا، می توانند ارتباط گرفته و وارد این حلقه گردند.
شــــــرط برقراری ارتباط و حضور در این حلقه، فقط و فقط شاهد بودن است و هیچ نیازی به دادن اسم، مشخصات و یا ساعت اتصال نمی باشد.
شـاهد بودن، به معنی تسلیم و بی طرفی است و فرد اتصال گیرنده، فقط کافی است که بدون قضاوت شاهد برقراری این حلقه باشد.
این ارتباط برای تمامی مردم دنیا برقرار می باشد.
نحوه برقراری ارتباط ویژه
از این پس تمام مردم دنیا در هر زمان که مایل باشند می توانند در حلقه ارتباط ویژه قرار گیرند کافی است چشمان خود را ببندد و فارغ از وقایع بیرونی شاهد وجود خودش گردد.
منظور از شاهد بودن این است که فرد بدون هیچ گونه قضاوت، متوجه وجودش و تغییرات در حال انجام باشد. به محض شاهد شدن فرد وارد این حلقه شده و ارتباط  آغاز می گردد. و هوشمندی حاکم بر جهان هستی فرد را در معرض ارزیابی و اسکن قرار می دهد و پروسه درمان از طریق هوشمندی شروع می شود. بستن چشم هیچ گونه الزامی ندارد. و فقط جهت جلوگیری از پرت شدن حواس به اطراف انجام می گردد و گرنه هرکس در هر لحظه و در هر حالتی (خوابیده، نشسته، مشغول انجام کار، چشم باز یا بسته) وارد حلقه ارتباط ویژه گردد و از نتایج آن بهره مند شود.
طــبق برنامه، خواهشمندیم که تمامی دوستانی که وارد این حلقه شده اند، اخلاقا متعهد شوند که نام و نام خـــــــــانوادگی، نام کــــشور، ایمیل و شماره تماس خود را در لینک زیر وارد نمایند تا از نظر آماری، بررسی خـــــــبررسانی این مساله در سطح جهان انجام گیرد و بتوان قدمهای بعدی را در راه اعتلای عرفان برداشت.
با سپاس

 

Announcement dated February 2nd, 2008
Erfan Halgheh Institute – PublicRelation Center
For the Kind Attention of All Website Visitors
Circle of Special Connection
 
According to Ostad Mohammad Ali Taheri, as of 10.00 pm on 2nd February 2008, the Circle of Special Connection will be available 24 hours a day, throughout the world.
People around the world may benefit from this “circle” for the purpose of healing, relaxation, relief from stress and anxiety without any limitations whatsoever.
It is worth mentioning that everyone from anywhere in the world may establish the special connection and enter this circle, provided that they take up the role of “[impartial] observer”. “Being an observer” is the only condition for the circle to be realized and the connection to be established. Therefore, there is no need to provide name and personal specifications or the time of connection.
“Being an observer” means to surrender and remain impartial. In order to “be” in the circle, one should only “observe” the connection process without judging it.
How to establish the Special Connection
From now on all people around the world can enter this Circle of Special Connection by closing their eyes, disengaging themselves from outside events and becoming an “observer” (shahed) of their own being.
“To be an observer” means to monitor one’s self and the alterations taking place without being judgmental or interfering. As soon as one becomes an “observer”, he or she would be present in the circle and the connection would be established, then the Universe’s Consciousness would start scanning them, and through this, the Consciousness would initiate the “healing process”. It is not required to close one’s eyes and this is only advised in order to prevent distraction; otherwise anyone in any position (seated, lying down, working, with either closed or open eyes) and at any time can enter the “Circle of Special Connection” and benefit from it.
We request everyone who enters this Circle to kindly insert their full name, country, email address, and contact number in the following link. This will assist us in evaluating the geographic reach of the Circle of Special Connection through statistical analysis to inform future steps for the advancement of Erfan.
We thank you in advance for your cooperation and interest.

 

{jcomments off}

امتیاز کاربران

فرادرمانی، از طریق اتصال به حلقه وحدت (یکی از بی نهایت حلقه رحمانی هوشمندی الهی) صورت می گیرد. در فرادرمانی ما از روش اتصال جمعی که در آن فرد به شرط شاهد بودن از طریق یک متصل کننده به هوشمندی الهی متصل می شود بهره می بریم.

در فرادرمانی فردی که اتصال را ایجاد می کند، فرادرمانگر  و فردی که از این تسهیلات بهره مند می شود، فرادرمانگیر نام دارد. در حقیقت اتصال جمعی با هدف ایجاد وحدت صورت می پذیرد.

برای برقراری اتصال، فرادرمانگر نَظَر فرادرمانی را برای فرادرمانگیر انجام می دهد. برای اینکه مفهوم نَظَر را در اینجا بتوانیم بیان کنیم می توانیم نظر را همان گذراندن یک فکر از ذهن بیان کنیم. یعنی وقتی می گوییم نَظَر فرادرمانی منظور این است که فرادرمانگر برای فرادرمانگیر از هوشمندی الهی درخواست برقراری اتصال را می نماید و باقی کار توسط هوشمندی الهی و به صلاحدید خودش صورت می پذیرد.

برای بهره مندی از اتصال هیچ ویژگی فردی، قومی، نژادی، ملیتی، سنی و . . . اهمیتی ندارد و همه ی افراد از یک نوزاد تا یک فرد کهنسال می توانند بدون هیچ محدودیتی از آن بهره ببرند. تنها شرط لازم برای ایجاد اتصال و حصول نتیجه رعایت اصل شاهد بودن است، بدین معنی که فردی که در اتصال قرار می گیرد باید خود را از هرگونه پیش داوری، تفکر، قضاوت و مسائل این چنینی دور کرده و بدون هیچ فکری در اتصال بنشیند.

در هنگام قرار گیری در اتصال فرادرمانی ممکن است فرد چیزهایی را در وجود خودحس کند، مانند: نبض زدن، ضربان زدن، درد گرفتن، فشار در اجزای مختلف بدن، دیدن نور و یا دریافت آگاهی، که همه ی موارد بیان شده به صلاحدید هوشمندی صورت می پذیرد. بنابراین اگر فردی هیچ یک از نشانه ها ی ذکر شده را نداشت و حس نکرد این موضوع دلیل بر این نیست که ارتباط برقرار نشده است. بسیاری از افراد در اتصالات ابتدایی ممکن است حتی هیچ یک از این نشانه ها را دریافت نکنند ولی کار درمانی روی آنها در حال انجام است، به طوریکه پس از چند روز می توانند تغییرات مثبت را در خود مشاهده نمایند.

نکته قابل توجه این است که فردی که تحت درمان از این طریق می باشد باید این را بداند و بپذیرد که این روش درمانی هم همانند سایر روش های دیگر دارای بیرون ریزی هایی می باشد، البته باید به این نکته توجه داشت که بیرون ریزی ممکن است برای همه ی افراد یکسان نباشد، یعنی بعضی افراد در ابتدا دارای بیرون ریزی های شدید باشند ولی پس از مدتی از شدت آنها کاسته و از بین برود. بعضی افراد هم ممکن است درمانشان بدون هیچ بیرون ریزی انجام شود یا دارای بیرون ریزی های ضعیف باشند. ( بیرون ریزی در فرادرمانی یعنی اینکه بیماری هایی که ما در حال حاضر گرفتار آنها هستیم و یا بیماری هایی که در آینده قرار است به آنها مبتلا شویم که خودمان از آنها بی اطلاع هستیم، به اصطلاح " به رو می آید " و قرار گرفتن در اتصال به طور مداوم و به مقدار زیاد می تواند دامنه زمانی این بیرون ریزی ها را کوتاه تر و روند درمان را تسریع نماید. مثلاً اگر ما روزانه دچار سردرد می شویم ممکن است در هنگام ارتباط این سردرد ما به اوج برسد ولی پس از مدتی دیگر از سردرد خبری نخواهد بود. )

در فرادرمانی زمان بهبود را نمی توان تعیین نمود چراکه کار توسط هوشمندی الهی صورت می گیرد و هیچ یک از توان های فردی در عمل درمان هیچگونه نقشی ندارند. در حقیقت فرادرمانگر فقط نقش یک متصل کننده را دارد نه درمان کننده، البته در صورتی که اتصال توسط فرادرمانگر برقرار نشود کار درمانی هم صورت نمی پذیرد.

فرادرمانی برای درمان تمامی بیماری ها اعم از بیماری های قابل درمان و بیماری های غیر قابل درمان همانند سرطان، MS و . . . می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.

برای برقراری اتصال نیاز به زمان اتصال می باشد. زمان اتصال، زمانی است که در آن فرادرمانگیر آمادگی خود را برای برقراری ارتباط اعلام می کند و در آن ساعت مقرر در محلی آرام قرار می گیرد و به هر حالتی که احساس راحتی می کند ارتباط خود را آغاز می کند. برای فهمیدن جریان ارتباط و سایر موارد پیشنهاد می شود که افراد در ابتدای امر چشمان خود را ببندند تا ارتباط را بهتر متوجه شوند.

چنانچه مایل به گرفتن اتصال برای درمان بیماری های خود می باشید می توانید نام خانوادگی، ساعات و روزهای ارتباط خود را برای ما در فرم زیر ارسال نمایید. لازم به ذکر است وارد کردن نام خانوادگی الزامی نمی باشد. در صورت حصول نتیجه مثبت می توانید نتایج درمانی خود را در بخش نتایج درمان از طریق فرادرمانی ارسال کنید تا برای همگان قابل رؤیت باشد.

سؤالات خود را نیز در همین فرم برای ما ارسال نمایید تا در همین قسمت پاسخگوی شما باشیم.

به چند نکته زیر توجه نمایید :

1. پس از بهره برداری از هوشمندی الهی و دریافت نتیجه، سپاسگزاری از پروردگار رحمان و رحیم فراموش نشود.

2. پس از وارد نمودن اطلاعات خود در فرم زیر شما می توانید از رحمانیت عام الهی بهره مند شوید، از این رو در ساعاتی که اعلام نمودید در ارتباط قرار بگیرید.

3. اطلاعاتی که در این فرم وارد می نمایید در سایت نمایش داده نخواهد شد، فقط سؤالات نمایش داده می شوند.{jcomments on}

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk