اعلام ارتباطات درماني و مجاز    براي استاد بزرگ راه حقيقت

 استاد محمد علي طاهري عزيز دانشمند و ابر مرد حقيقت جوي زمانه  و بنیانگذار طب های مکمل فرادرمانی و سایمنتولوژی 

 از تاریخ  1390/02/14  بازداشت و تا کنون در زندان به سر می برند 

فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM

صفحه اصلی

به نام بي نام او
قابل توجه همراهان محترم عرقان کيهاني (حلقه)
گروه خبري سايت
مصاحبه کمپین حقوق بشر درایران با آذردخت طاهری در خصوص وضعیت پرونده استاد محمد علی طاهری

خواهر محمد علی طاهری: پس از قرار منع تعقیب نمی دانیم دیگر به چه دلیل با آزادی او ممانعت می شود
خواهر محمد علی طاهری، موسس «عرفان حلقه» به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت آقای طاهری در اعتراض به ادامه حضور در زندان  علیرغم حکم برائت و منع تعقیب از روز ۲۹ سپتامبر دست به اعتصاب غذا (تر) زده است. خانم آذر دخت طاهری به کمپین گفت: «طبق آنچه محمود علیزاده طباطبایی، وکیل برادرم به ما گفت برای او حکم برائت از اتهام فساد فی الارض صادر شده و همچنین برای اتهام سب النبی، ارتداد و اجتماع و تبانی علیه امنیت ملی از طریق عضویت در سازمان چریک های فدایی خلق منع تعقیب صادر شده و به این شکل باید دیگر آزاد شود اما نمی دانیم به چه دلیل از آزادی او ممانعت می شود.»آذر دخت طاهری با اظهار اینکه محمود علیزاده طباطبایی، وکیل آقای طاهری طی مراجعه اش به دادگاه در اوایل مهرماه متوجه احکام منع تعقیب برادرش شده است به کمپین گفت: «حتی مسولان به خودشان این زحمت را نداده اند که برای نگهداری او حکم بازداشت موقت صادر کنند. همین طور غیرقانونی در زندان نگهش داشتند که نشان دهند آنها اگر بخواهند می توانند در هر شرایط غیرقانونی فردی را در زندان نگه دارند. من به شدت نگران وضعیت او هستم. شش سال است که در انفرادی های زندان اوین به سر می برد و این بدترین شکنجه برای یک انسان است. برادرم در اعتراض به آزاد نشدنش دست به اعتصاب غذا زده و این چندمین اعتصاب غذای او در طی این سالهاست.»

آذر دخت طاهری با اشاره به اینکه یک روز پس از ملاقات آقای طباطبایی با محمد علی طاهری در زندان اوین در تاریخ دوم اکتبر، آقای طاهری در زندان مورد آزار و تهدید قرار گرفته است به کمپین گفت: «ما شنیدیم یک روز پس از ملاقات آقای طاهری با وکیلش در زندان، بازجویی به نام آقای رحیمی که در واقع بازجو همیشگی برادرم است به همراه فردی که ماسکی به روی صورتش داشته یک روز پس از این دیدار به نزد او رفتند و او را به اتاقی که معروف به اتاق آینه است برده اند. ظاهرا یک دیوار این اتاق با آینه پوشانده شده، در آنجا وقتی آقای طاهری اعتراض می کند چرا هنوز در زندان است به او می گویند مگر تو حکم تبرئه ات را دیده ای؟ این حکم صحت ندارد. ما مجددا بازجویی ها را از تو شروع می کنیم. آنها سعی کردند با حرف هایشان او را عصبانی کنند و حتی به درگیری هم کشیده شده است.»

محمد علی طاهری، موسس «عرفان حلقه» در تاریخ ۱۴ اردبیهشت ماه ۱۳۹۰ بازداشت شد . به اتهام های توهین به مقدسات، اتهام فعل حرام، رابطه نامشروع «تماس با مچ دست زن نامحرم در زمان عمل فرادرمانی» و به اتهام دخالت در امر پزشکی، تحصیل مال نامشروع و توزیع آثار سمعی– بصری و استفاده غیر مجاز از عناوین علمی پزشکی جمعا به ۵ سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق و ۹۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

آقای طاهری در تابستان ۱۳۹۳ مجددا به اتهام مفسد فی الارض که قبلا در پرونده اش بررسی شده بود، بازجویی شد. دادگاه او برای این اتهام در اسفند ماه ۱۳۹۳ برگزار شد و در نهایت در خرداد ماه ۱۳۹۴ به این اتهام از طریق منحرف کردن افراد به اعدام محکوم شد. وکلای او به این حکم اعتراض کردند.

سعید خلیلی، یکی از وکلای آقای طاهری روز ۲۹ آذر ماه از نقض حکم اعدام موکلش در شعبه ۳۳ دیوان عالی کشور نقض و ارسال آن به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب برای رسیدگی مجدد خبر داد. طبق گفته خواهر محمد علی طاهری، مدتی پس از آن، شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب حکم برائت آقای طاهری از اتهام فساد فی الارض را صادر کرد.

آذر دخت طاهری در گفتگویی با کمپین در تاریخ ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۵ اشاره کرد که جریمه نقدی ۹۰۰ میلیون تومانی کاملا پرداخت شده و آقای طاهری نیز بیش از دوران پنج سال حکمش را گذرانده است. در حال حاضر نیز طبق گفته وکیلش، برای دیگر اتهامات آقای طاهری قرار منع تعقیب صادر شده است.


کمپین حقوق بشر درایران

منبع خبر : گروه خبري سايت   www.erfanekeihani.com
صفحه رسمي سايت سايمنتولوژي فرادرماني
www.instagram.com/ErfaneKeihani
www.erfanekeihani.picsart.com
www.line.me/ti/p/@uqw4341j
www.telegram.me/erfanekeihani
www.telegram.me/parto_aftab
www.telegram.me/amozesh_erfanehalgheh

کانال تلگرام سايت

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

+1
Powered by www.mahsanco.ir

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

آمار بازدیدکنندگان

561006559
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
1954
7184
18744
11990850
137796
228131
561006559

Server Time: 2018-05-22 06:59:10

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk