فقط با این آدرس وارد سایت شوید

آدرس اصلی 
سايت سايمنتولوژي - فرادرماني
WWW.ERFANEKEIHANI.COM
به نام بي نام او
قابل توجه همراهان محترم عرفان حلقه
محرم امسال هم فرا رسید و این هفتمین محرمی است که استاد عزیزمان در زندان به سر می برند
 
 
 
 
امروز عاشوراست، به یاد می آورم که سال ها است که با حسین(ع) بیعت بسته و بیعت شکنی می کنم، به یاد مُهر نمازم افتادم که از تربت پاک کربلاست و من به نشانه ی بیعت با او مبنی بر ادامه ی نهضت حق طلبانه و ظلم ستیزانه اش همواره برآن پیشانی می گذارم و هرزمان که پیمان اول «ایاک نعبد و ایاک نستعین» را با خدا می بندم که «تنها عبد او باشم و فقط از او استعانت بطلبم» پیمان دوم را هم با حسین (ع) در کنار آن قرار داده و بیعت می کنم که راه او را ادامه دهم.
 
اما دریغ از یک ذره عمل. امروز در آیینه عاشورا خود را نظاره می کنم و جُز پیمان شکنی حرفـه ای و ماهر که  حتی به پیمان شکنی های خود نیز واقف نیست، شخص دیگری نمی بینم.  اگر حسین (ع) هم اکنون در بین ما حاضر شود؛ از عملکردهای ما در زنده نگهداشتن نهضت عظیمش چه می بیند؟ او ما را نظاره خواهد کرد که همچون قوم بنی اسراییل که در غیاب موسی، گوساله ی سامری را بر سر دست بلند کردند ما نیز درغیاب او عَلَم ها ساخته، کله های اژدهای فلزی را بر طرفین آن قرار داده، مجسمه های فلزی دیگری را به جای گوساله بر آن نصب کرده ایم و آن را بلند کرده، به هر سو می کشیم و عَلَم نهضت او را به علم زورآزمایی تبدیل نموده ایم.
او ما را خواهد دید که باطن را فدای ظاهر کرده، کمتر در این مراسم مهم به درس های عاشورا می اندیشیم. اگر امروز حسین(ع) در بین ما بود و ما از آن حضرت سوال می کردیم که از ما عمل و وفای به عهد می خواهد و یا فقط گریه و زاری و بر سر زدن را،  چه پاسخی به ما می دادند؟  به طورمسلم آن حضرت به ما می فرمودند که وفای به عهد را خواستار هستند.
 
مروری بر بخشی از مقاله آیینه عاشورا – استاد محمد علی طاهری 
 
محرم امسال هم فرا رسید و این هفتمین محرمی است که ایشان در زندان به سر می برند.
 
طی این مدت تک تک افراد مجموعه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند و هر لحظه خواستار آزادی استاد بودند  و در انتشار آموزه های ایشان و معرفی عرفان حلقه کوشا بودند. 
 
 
 
گروه نویسندگان سایت سایمنتولوژی _ فرادرمانی
 

کانال تلگرام سايت

Buzz it!Digg it!Share in FacebookTweet it!

0
Powered by www.mahsanco.ir

مقالات استاد محمد علي طاهري

گزيده

ورود اعضا / عضویت

آمار بازدیدکنندگان

563837811
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه قبل
مجموع
2904
7821
50606
14775629
202022
272630
563837811

Server Time: 2019-05-24 07:09:56

Google Translator

معرفی سایت به دوستان


Design BY ErfaneKeihani.tk